Юрист «Медісу» Тимчук причетний до «тітушок»! Встановлено судом!

Хлопці та дівчата, пам’ятаєте скандального юриста лабораторії «Медіс» Тимчука, який був разом з «тітушками», що трощили плакати громадян на акції протесту під мерією?

Тоді Тимчук дуже засмутився, прочитавши в моєму пості, що він і сам поводився як «тітушка». Майже місяць він таїв на мене образу в своєму серці, а потім не витримав і звернувся з позовом про захист честі і гідності до суду. Навіть не знаю, на що він сподівався. Хіба що на диво. Адже на відео, яке зняли учасники акції, добре видно, як він брав активну участь у цьому свавіллі.

І от 5 липня Шевченківський суд виніс рішення по цій справі. Рішення очікуване та справедливе. Він встановив, що Тимчук – і справді причетний до «тітушок»!

Як не намагався юрист «Медісу» відхрещуватися від цього, перекручувати інформацію, докази та залізні аргументи мого адвоката розтрощили його крихку позицію вщент.

Як це було феєрично – дивіться у відео.

P.S. Пане Тимчук, про яку честь та гідність може йти мова, коли ви так самовпевнено забивали баки суддям? І де була ваша честь та гідність, коли прихвостні «Медісу» мало не покалічили ошуканих громадян, що прийшли до міської ради за правдою та допомогою?

Сором та ганьба.

А ми продовжуємо. Далі буде.

Едуард Синяговський
Едуард Синяговський
Голова ГО «Рух за чесну медицину»

Теми: