Як утилізують біоматеріали в інфекційній лікарні Львова?

Хлопці та дівчата, хочу підвести підсумки вчорашнього дня.

Я продовжую своє розслідування діяльності медичних лабораторій Львівщини. Як вже відомо з моїх стрімів є кричущі порушення при транспортуванні матеріалів аналізів працівниками лабораторії Медіс з містечка Рудки.
Їх перевозять сторонні особи просто в маршрутках без дотримання будь яких температурних режимів, без будь якої думки про безпеку пасажирів. Дуже шкода пацієнтів, які здають аналізи в цю лабораторію і сподіваються на нормальні правдиві результати аналізів після їх тривалої подорожі Львівщиною на сонці під лобовим склом маршрутки.

Коли я звернувся до працівників поліції – їх відношення мене дуже засмутило. Протягом трьох годин працівники поліції так і не змоги зафіксувати факт перевезення матеріалів аналізів маршрутками. Хоча на відео все ж працівники Медісу визнають, що це аналізи пацієнтів.
За моєю інформацією це не перший випадок перевезення аналізів маршрутками, це звична схема роботи цієї лабораторії – дивіться мої відео з доказами цього. Мною подана заява до Самбірської поліції стосовно виявлених порушень.

Розслідування триває, далі буде….

Едуард Синяговський
Едуард Синяговський
Голова ГО «Рух за чесну медицину»

Теми: