В ДИТЯЧОМУ ДІАГНОСТИЧНОМУ ЦЕНТРІ ВИКРИЛИ КОРУПЦІЙНУ СХЕМУ: ВИМАГАЛИ ГРОШІ З БАТЬКІВ ХВОРИХ ДІТЕЙ, ЩОБ ПЛАТИТИ ДАНИНУ

Служба Безпеки України викрила масштабну корупційну схему у Київському міському дитячому діагностичному центрі, до якої причетні колишня екс-радник заступника голови КМДА з питань самоврядних повноважень та екс-заступниця міністра соціальної політики України. До схеми залучили і директорку медичної установи. За версією слідства, остання підрядила більше десяти медпрацівників для втілення ряду корупційних злочинів.

“Щотижня співробітники діагностичного центру були зобов’язані платити відсотки з:
лікування та надання медичних послуг в установі поза офіційним обліком;
неофіційної винагороди за лікарські послуги від пацієнтів;
невжиття заходів дисциплінарного впливу та не звільнення з роботи співробітників;
сум, отриманих від орендаторів за понаднормове використання площ;
прибутку від закупівлі товарів та послуг у підконтрольних постачальників за завищеними цінами;
коштів, сплачених за внесення неправдивих відомостей до медичної інформаційної системи «Helsi» (щодо вакцинації осіб від COVID-19 без фактичного проведення вакцинації)”, — повідомляється в офіційному повідомленні СБУ.

Масштабні корупційні схеми, зокрема, стосувалися і вимагання грошей з батьків хворих дітей. Жіночок зовсім не хвилювало становище пацієнтів та їх родин. Екс-чиновниці, вірогідніше за все, чинили тиск на директорку діагностичного центру, аби та “заробляла” для них гроші. Однак, бути в долі, виявилось, зручніше, ніж повідомити про примус до злочину в правоохоронні органи.

Цікаво, чи в курсі Міністерство Охорони Здоров’я , що у комунальному медзакладі, яке спонсорується державою, діяли масштабні корупційні схеми?

Admin
Admin

Теми: