Чому поліція ігнорує резонанс?

Хлопці та дівчата, привіт.

Чим далі рухається моє розслідування, тим до більш жалюгідних методів вдаються львівські лабораторії, щоб хоч якось зупинити хвилю громадського невдоволення та відмити свою брудну репутацію. Уже весь Львів гуде про те, що потоки безсоромної брехні та проплачені тітухани – це все, на що вони здатні. Але їм мало, вони продовжують соромитись на всю Україну – атакують журналістів з інших міст, блокують сторінки громадян, які стикалися з їх свавіллям або дилетантством, перешкоджають активістам ворушити їхнє зміїне кубло.

Я вже було засмутився, що у всій цій метушні вони забули про мою скромну персону. Але нещодавно мене викликав дільничний і повідомив, що Ескулаб написав заяву до поліції, звинувативши мене в дрібному хуліганстві. І тут я заспокоївся. Адже тепер всі ознаки останньої стадії агонії зібралися докупи. Тож комусь ще зовсім недовго дурити людей та перетворювати місто у смітник.

А тепер серйозно. Від дільничного я дізнався, що заяву на мене подав той самий двірник, який виносив небезпечні залишки аналізів з приміщення лабораторії та викидав їх у звичайний смітник. Якимось дивним чином за цей час він став офіційно оформленим працівником Ескулабу. Цікаво, правда? Цікаво й те, що звинувачують мене за ст. 173, яка передбачає порушення громадського порядку, нецензурну лексику та образи громадян. Хоча на відео, де я зафіксував, як двірник без жодних докорів сумління наражає львів’ян на небезпеку, цього і близько немає.

Що зробив би нормальний дільничний у цій ситуації? Звичайно, посміявся би з жалюгідної спроби Ескулабу «позбутися» незручного активіста, закрив би цю справу та посприяв би колегам у розслідуванні злочинів лабораторій. Але що робить наш дільничний? Відверто захищає інтереси тих, хто забруднює середовище нашого існування та розповсюджує всіляку заразу. Що ж, уже традиційно правоохоронні органи демонструють непрофесіоналізм та заангажованість у цій справі.

Звичайно, я подав зустрічну заяву та буду продовжувати розслідування. А поки виникає питання: коли поліція нарешті припинить танцювати під дудку злочинців?

Дивіться, робіть висновки, далі буде…

Едуард Синяговський
Едуард Синяговський
Голова ГО «Рух за чесну медицину»

Теми: