СБУ покриває зрадників Батьківщини?

Сьогодні об 11.00 під стінами ГУ СБУ розпочалася масштабна акція протесту щодо злочинної бездіяльності працівників ГУ СБУ в Києві та Київській області.

Усе вказує на те, що правоохоронці «кришують» відомого пройдисвіта Сергія Защенкова – засновника сумнозвісної компанії «Кріогенсервіс», що постачає в українські лікарні під виглядом медичного кисню небезпечний фальсифікат.
Активісти з’ясували, що оборудки з киснем – далеко не єдине, чим «промишляє» Защенков. З відкритих джерел стало відомо, що він заснував на тимчасово окупованій території – в АР Крим – підприємство «Кріоген-ЮГ», яке наразі активно постачає свою продукцію на воєнні підприємства Російської Федерації.

З’ясувавши, що Защенков фактично фінансує армію ворога (!) небайдужі громадяни направили до ГУ СБУ в м. Києві та Київській області заяву про вчинення Защенковим кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111 КК України (державна зрада). Але, всупереч здоровому глузду та сподіванням обурених людей, працівники СБУ відповідну заяву проігнорували, тож громадяни звернулися до суду.

Рішення суду було очевидним – правоохоронців зобов’язали негайно внести відомості до ЄРДР та розпочати розслідування щодо оборудок Защенкова. Втім, найвірогідніше, для працівників СБУ в м. Києві та Київській області звичніше виконувати вказівки згори, а не рішення судів. Досі вони не поворухнули й пальцем і, за інформацією з надійних джерел, розпочинати розслідування не збираються.

Подібна поведінка правоохоронців є ганебною і вказує на їхню заангажованість та неприхований інтерес у цій справі. Тому активісти, журналісти та просто небайдужі українці вийшли під стіни ГУ СБУ з акцією протесту. Громадяни впевнені, лише розголос та суспільний резонанс допоможуть зупинити свавілля Защенкова та притягнути до відповідальності його посіпак, яким засліпила очі жага до наживи.

Сергій Косенко
Сергій Косенко
Правозахисник, ГО «Рух за чесну медицину»

Теми: