Порушення лабораторії МЕДІС

Хлопці та дівчата, мої пригоди з сумнівними закладами, що називають себе медичними лабораторіями, продовжуються.

Вчора мешканці житлового будинку по вул. Некрасова 35-В повідомили мені, що на першому поверсі їхнього будинку знаходиться лабораторія «Медіс». Люди серйозно занепокоєні, що за їхніми стінами проводяться дослідження з небезпечними хімікатами, щодня туди-сюди переносяться біоматеріали з різними вірусами, і у випадку якоїсь надзвичайної ситуації все це може створити загрозу для здоров’я їхніх родин. Тому мене попросили розібратися, на яких підставах лабораторія здійснює діяльність в цьому будинку.

Скажу відразу, те, що «Медіс» знаходиться в приміщенні багатоквартирного будинку, мене дуже здивувало. Адже Державними будівельними нормами України категорично заборонено розміщення лабораторій в будівлях, де проживають люди. Та, як ми вже зрозуміли, закони «Медісу» читати ніколи. Але відповідати людям на їхні питання, як би не хотілося, а доведеться. Тож я вирішив поїхати до лабораторії і задати ці питання особисто її керівництву та працівникам.

Та на конструктивний діалог та адекватну відповідь я сподівався марно. Схоже, що висловлювати свою думку тут звикли лише за допомогою неадекватних тролів та бандюків. Мені не те що пояснювати нічого не стали, а просто силою випхали з приміщення. Цікаво, що начальник служби безпеки «Медіса» та хуліган, який потрощив на акції протесту плакати людей, це одне й те саме обличчя. Тепер зрозуміло, звідки ноги ростуть і хто стоїть за нападами на обдурених львів’ян, які шукають правди та не бажають миритися зі свавіллям лабораторій.

Далі приїхала поліція, взяла у всіх пояснення. Поки я писав заяву про напад на мене працівників «Медіса» та перешкоджання журналістській діяльності, прихвостні лабораторії єхидно посміхалися за спинами працівників поліції, святкуючи свою сумнівну «перемогу». Та чи можна назвати перемогою незаконну діяльність та нехтування людськими життями? Не думаю. І мешканці будинку так не думають.

Цікаво, хто дозволив лабораторії здійснювати свою діяльність в житловому будинку? Кому лабораторія заплатила хабар, щоб труїти людей? Запитань дуже багато. Тож моє розслідування триває. Далі буде.

Едуард Синяговський
Едуард Синяговський
Голова ГО «Рух за чесну медицину»

Теми: