Поліція покриває оборутки медичних лабораторій?

Хлопці та дівчата, привіт.
Моє розслідування щодо кричущих порушень з боку львівських лабораторій триває. Щодня я перевіряю отриману від вас інформацію та демонструю у мережі наскільки цинічно та підло ці лабораторії дурять своїх пацієнтів та наражають на небезпеку львів`ян.

Та поки ми з вами робимо велику справу та намагаємося захистити наше місто від покидьків, здається, що поліція, вирішила спустити справу «на гальмах»…Судіть самі.

Як ви вже знаєте, 7 березня Шевченківський районний суд м. Львова задовольнив мою скаргу на бездіяльність поліції та зобов’язав правоохоронців із Шевченківського ВП негайно розпочати розслідування по моїй заяві щодо порушень «Ескулабу». Пройшло вже майже два тижні, тому я вирішив перевірити, як просувається розслідування.

Уявіть, яким було моє здивування, коли я дізнався, що відомості по моїй заяві ще навіть не внесли до ЄРДР! Мовляв, через те, що ніякої ухвали працівники Шевченківсього ВП не отримували. Агов, ви серйозно?

Щоб нарешті зрушити справу з місця та змусити правоохоронців працювати, я поїхав до Шевченківського суду, взяв відповідну ухвалу і особисто приніс до відділку поліції. (Відчув себе особистим кур’єром Шевченківського ВП, чесне слово). І лише після цього начальник слідчого відділу особисто мені пообіцяв, що заяву зареєструють та всі відомості внесуть до ЄРДР.

Та щось мені вже не дуже віриться, що без чарівного пенделя поліція буде розслідувати цю справу.

Будемо тримати ситуацію під громадським контролем. Далі обов`язково буде…

Едуард Синяговський
Едуард Синяговський
Голова ГО «Рух за чесну медицину»

Теми: