Що приховує Шевченківський відділок поліції?

Як то кажуть, дочекалися. Не пройшов і місяць, як поліція нарешті почала ворушитися.

Розголос у соцмережах та мої постійні візити стали для них кісткою в горлі – тож маємо гарні новини. У Шевченківському та Личаківському відділках поліції нарешті зареєстрували мої заяви про скоєння низки злочинів лабораторіями Львова та розпочали розслідування. Ну принаймні відповідні витяги з ЄРДР я отримав. Тож хоча б на папері поліція вже працює.
Особливо хотілося б відмітити «поважне ставлення» до громадян з боку працівників Личаківського відділку поліції. Хотілося б, але нема чого. Адже нас мало не випхали звідти силою, коли я запитав про долю моєї заяви. Схоже, що правоохоронцям Личаківського відділку не дуже подобається, коли їм заважають спускати справу «на гальмах». Ну що ж, звикайте, хлопці.

Додам, що одночасно з цими заявами я подавав й заяву про те, щоб мене визнали потерпілим і дали можливість ознайомитись з матеріалами справи. Також дізнався, що мені відмовлено. Не здивований. Буду йти до суду і оскаржувати. Вже давно зрозуміло, що у цій темній історії багато таємниць і дехто не хоче, щоб ми всі про них дізналися, і робить для цього усе можливе. Але нас не зупинити, правда?

Тож далі буде. Слідкуйте за моїми новинами.

P.S. Завтра в черговий раз відвідаю Шевченківський відділ поліції за запрошенням, Романа Романовича, старшого дільничного інспектора.

Едуард Синяговський
Едуард Синяговський
Голова ГО «Рух за чесну медицину»

Теми: