«Кріогенсервіс» отруює людей фальсифікатом»: обурені громадяни провели акцію протесту біля офісу Защенкова

31 липня учасники ГО «Рух за чесну медицину» та небайдужі громадяни провели акцію протесту біля одного з офісів «Кріогенсервіс» у місті Вишневому. Усе вказує на те, що компанія Сергія Защенкова замість медичного кисню постачає в лікарні по всій країні кисень технічний, який є небезпечний для здоров’я людей.

За словами учасників акції, мета заходу – привернути увагу громадськості, влади, правоохоронних органів до афери Защенкова, а також нагадати працівникам «Кріогенсервісу», що усі, хто наразі «прислужує злочинцям», теж рано чи пізно будуть притягнені до відповідальності.

Наразі є очевидним, що працівники компанії стали розмінною монетою для керівництва «Кріогенсервісу», яке судячи з усього вважає, що і далі зможе уникнути відповідальності за свої злочини, віддаючи на відкуп працівників-пішаків.

Так, відомо, що в Одеській області за подібного роду оборудки «Кріогенсервісу» притягнули до відповідальності керівника місцевого філіалу, а також звичайного водія. Наразі їм вже обрано міру запобіжного заходу, а в майбутньому їм загрожує позбавлення волі на строк до 12 років.

У цей час головний організатор афери спокійно пересувається країною та скуповує елітну нерухомість.

 

Учасники акції вручили працівникам компанії офіційне звернення, в якому запропонували всім, хто володіє інформацією стосовно справи, надати свідчення слідчим та прокурорам, які розслідують кримінальні провадження стосовно «Кріогенсервісу».

Але активна позиція громадян та розголос навколо цієї історії не викликали в працівників «Кріогенсервісу» нічого іншого, крім роздратування та обурення. Вони відразу викликали поліцію охорони, яка, приїхавши на місце, почала «наїжджати» на активістів та намагалася всіх розігнати.

Сергій Защенков до людей, звичайно, не вийшов.

Ось так поліція захищає громадян. Ось так держава піклується про нашу безпеку. А в цей час пройдисвіти, які виводять з державного бюджету мільйони та труять людей, радіють своїй безкарності та продовжують шити в дурні всю країну.

Далі буде…

Сергій Косенко
Сергій Косенко
Правозахисник, ГО «Рух за чесну медицину»

Теми: