КОРУПЦІЯ В ПОЛОГОВОМУ БУДИНКУ МИКОЛАЄВА: ЛІКАРІ ОТРИМУЮТЬ ПОДВІЙНУ ТАКСУ

Про корупцію в Миколаївському пологовому будинку №3 розповіли insta-блогерки. Під час прямого етеру блогерка Ольга Кисельова прямо з пологового будинку озвучила розцінки на пологи та те, скільки вона заплатила. Пізніше, вірогідніше за все, через примус, вона видалила цю інформацію, однак мережа зберігає усе. Найогидніше, що сама блогерка не вважає це корупцією.

10 тисяч гривень за кесарів розтин або 8 тисяч за фізіологічні пологи та “чайові” анестезіологу. Такі розцінки озвучила популярна користувачка соціальної мережі. Через деякий час вона видалила прямі етери та записала відеозвернення. “Ми вирішили з чоловіком, після того, як завершився весь процес, віддячити фінансово весь персонал. І це було наше добровільне рішення» — заявила Кисельова після того, як інші користувачі обурилися її корупційними діями. Таким чином, дівчина порушила закон, але вірить, що нічого поганого в цьому немає.

На жаль, практика “платних” пологів, навіть при тому, що за породіль сплачує Національна служба здоров’я України, зберігається і досі. Всі про все знають, але всі мовчань. Ну, а лікар, що взяв з породіллі свою “таксу”, отримав кошти двічі. Адже НСЗУ і так виділяє близько 10 тисяч гривень за кожні пологи. А з 2022 року Національна служба сплачує біля 15 тисяч гривень.

Admin
Admin

Теми: