ГПУ «кришує» Сергія Защенкова, який «труїть» українців небезпечним фальсифікатом?

2 вересня учасники ГО «Рух за чесну медицину» подали звернення до ГПУ щодо оборудок компанії Сергія Защенкова «Кріогенсервіс» та злочинної бездіяльності правоохоронних органів у цій ситуації. Прокурор, який прийняв звернення, запевнив, що негайно перевірить, як просувається слідство, та найближчим часом надасть громадянам обґрунтовану відповідь.

Утім, 18 вересня громадські активісти отримали листа з підписом прокурора Володимира Чорного, який повідомив, що заяву громадян було направлено для розгляду до прокуратур Запорізької та Київської областей. Жодних обіцяних заходів належного реагування, притягнення до відповідальності корумпованих правоохоронців, або ж вказівок провести будь-які слідчі дії – прокурором вжито не було. Таким чином, вже вкотре на свою законну вимогу припинити свавілля Защенкова та правоохоронців, що його «покривають», громадяни отримали стандартну відписку.

Щоб з’ясувати, до яких пір прокурори будуть відверто ігнорувати оборудки ділків, які наживаються на українцях і їх труять, обурені люди сьогодні, 23 вересня, прийшли до приміщення генеральної прокуратури.

Але потрапити на прийом до прокурора та отримати хоч якість пояснення та відповіді громадянам не вдалось.

Не дивлячись на те, що сьогодні в ГПУ приймальний день, записувати громадських активістів на прийом в прокуратурі відмовилися. Причину для цього вигадали, м’яко кажучи, абсурдну – мовляв, в працівників прокуратури на сьогоднішній день немає затвердженого графіку прийому громадян. Уявляєте? Ось так Генеральна прокуратура України дбає про безпеку українців та розслідує злочини.

Усе вказує на те, що ГПУ має у цій історії власний інтерес, тому до останнього пручається та намагається «зам’яти» справу Защенкова. Та громадські активісти не збираються зупинятися й боротимуться до кінця, адже на кону стоїть життя та здоров’я всіх українців.

Далі буде…

Сергій Косенко
Сергій Косенко
Правозахисник, ГО «Рух за чесну медицину»

Теми: