Активісти змусили працівників СБУ працювати: заяву щодо державної зради Защенкова нарешті зареєстрували

Під стінами Головного управління СБУ пройшла акція протесту щодо злочинної бездіяльності працівників ГУ СБУ в Києві та Київській області.

Активісти дізналися, що, найвірогідніше, правоохоронці “кришують” відомого пройдисвіта Сергія Защенкова, який постачає в українські лікарні під виглядом медичного кисню технічний газ і крім того – на очах у всіх зраджує інтереси держави. Так, він заснував в Криму підприємство «Кріоген-ЮГ», яке наразі активно постачає свою продукцію на воєнні підприємства Російської Федерації.

І уявіть – працівники СБУ на це просто закривають очі (!)

Небайдужі громадяни подали заяву до СБУ щодо активної торгівлі Защенкова з країною-агресором, втім реєструвати її працівники СБУ не поспішали. Не змусило правоохоронців виконувати свої обов’язки навіть рішення суду. Розуміючи, що працівники СБУ мають у цій справі власний інтерес, громадяни вийшли на акцію протесту – щоб особисто запитати в правоохоронців, чому вони порушують закон та ігнорують оборудки Защенкова.

Активісти роздавали працівникам СБУ листівки, закликали припинити свої протиправні дії і нарешті почати виконувати свої обов’язки. І наполегливість активістів дала свої результати. Очевидно, злякавшись розголосу та уваги громадськості, через 2 години після початку акції правоохоронці все ж внесли відомості до ЕРДР та запевнили, що розпочнуть розслідування. Громадяни, своєю чергою, заявили, що обов’язково триматимуть ситуацію під контролем.

Висновок у всій цій історії напрошується один: сумно, що «оновлена» СБУ під головуванням Івана Баканова продовжує порушувати права громадян та «кришувати» державних зрадників.

Сергій Косенко
Сергій Косенко
Правозахисник, ГО «Рух за чесну медицину»

Теми: